17 februari a.s. Nieuwkomersavond!

Het is alweer enkele jaren geleden dat Dorpsbelang Hitzum samen met Us Doarpshûs een  “Nieuwkomersavond” heeft georganiseerd. Voor vele nieuwe inwoners van ons dorp een mooie gelegenheid om kennis te maken met Hitzumers en met de vele verenigingen die ons dorp rijk is.

Hoog tijd dus voor een nieuwe NIEUWKOMERSAVOND!

Een gezellige en vooral laagdrempelige avond met korte, creatieve presentaties van onze verenigingen en wat entertainment. Even ontdekken wat er gaande is in ons dorp en een goed moment om oude kennissen te begroeten of nieuwe kennissen te maken, waarbij we u namens Dorpsbelang en Us Doarpshûs ook graag een kop koffie/thee en een gratis consumptiemunt aanbieden.

Wij nodigen alle inwoners van Hitzum van harte uit aanwezig te zijn op
zaterdag 17 februari 2018 om 19.30 uur in Us Doarpshûs aan de Kerkbuurt in Hitzum.

Afbeeldingsresultaten voor dorpshuis hitzum

 

This entry was posted in dorpsbelang, dorpshuis. Bookmark the permalink.

Comments are closed.